Jednatelem společnosti TRENTA s.r.o. je Martin Roubíček, který je zároveň jejím jediným vlastníkem

Martin Roubíček se původně věnoval čistě inženýrské činnosti, ale v souvislosti s tím, jak se stupňovalo přání jeho klientů, aby stavby také realizoval, dospěl k rozhodnutí, že založí vlastní stavební firmu. V ní osobně dohlíží na koordinaci všech projektů.

Zakládáme si na osobním přístupu, což znamená, že s klientem jsme v úzkém kontaktu po celou dobu realizace a osobně s ním konzultujeme každý náš krok.

Jsme přesvědčeni, že jen tak můžeme dosáhnout perfektního výsledku spojeného s maximální spokojeností těch, kteří v nás vložili svou důvěru.

Vážíme si toho, že naši klienti patří mezi ty nejnáročnější - oceňují a vyžadují nekompromisní kvalitu, a tu se jim snažíme za všech okolností přinášet.

Náš tým je složený ze špičkových profesionálů, kteří se úspěšně podíleli na řadě projektů u nás i v zahraničí. Kromě odborných zkušeností nás spojuje nekompromisní přístup ke kvalitě.

Snažíme se dělat věci co nejlépe a jsme pyšní na to, že naši klienti jsou s výsledky naší práce spokojeni.

S ohledem na perfektní výsledky své práce považujeme za velmi důležité, abychom při našich realizacích používali materiály osvědčené kvality, a proto spolupracujeme s renomovanými českými i zahraničními dodavateli.